ul. Powstańców WLKP. 48 62-030 Luboń k/Poznania
tel. 61-813-12-46 tel./ fax. 61-813-02-41

Naprawa samochodów Poznań | Mechanika pojazdowa

Skoro odwiedzili Państwo naszą stronę internetową, oznacza to, że jesteście Państwo zainteresowani naprawą swoich samochodów, wymianą opon lub każdą inną usługą, jaką obejmuje mechanika pojazdowa. Poznań to w tym mieście znajduje się siedziba naszej firmy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, chociaż klienci zgłaszają się do naszego serwisu z całego regionu Wielkopolski, by naprawić swoje auto. Jednak Poznań nie był od początku siedzibą naszego warsztatu, gdyż w momencie założenia firmy jej główna lokalizacja mieściła się w Luboniu, jak pozostało do dzisiaj. Naprawa dzięki posiadanym przez nas licznym stanowiskom obsługi wykonywana jest błyskawicznie i w mniej skomplikowanych przypadkach realizowana jest od ręki. Kompleksowa i rzetelna auto naprawa obejmuje też komputerową ocenę stanu technicznego Państwa samochodu.

Wykonywana w naszym serwisie naprawa samochodów odbywa się na najwyższej jakości sprzęcie i narzędziach. To dlatego nasza auto naprawa pozwala na szybką diagnozę problemu oraz jego skuteczne i niezawodne usunięcie. Każde auto zgłaszające się do naszego punktu traktowane jest z najwyższą starannością i precyzją. Poznań oferuje usługi co najmniej kilkudziesięciu warsztatów samochodowych, jednak trudno znaleźć drugi, który posiadałby tak szeroką ofertę oraz profesjonalną i kompetentną obsługę, dla której mechanika jest życiową pasją. Najwyższy standard realizowanych u nas usług potwierdza otrzymany certyfikat Michelin na lata 2011-2014, a od połowy roku 2014 jesteśmy autoryzowanym serwisem sieci Premio Goodyear.

Wykonywana naprawa samochodów dotyczy najczęściej wymiany rozrządów, przekładni kierowniczych czy też wszystkich najważniejszych układów, w jakie wyposażone są pojazdy. Przeprowadzana w naszym warsztacie mechanika pojazdowa obejmuje także usługi ustawiania zbieżności i geometrii kół, jak również kompleksową wymianę ogumienia i możliwość depozytu opon między sezonami.
W naszej różnorodnej ofercie kierowcy mogą również liczyć na szeroki wybór opon od najlepszych producentów (od których otrzymaliśmy certyfikaty sprzedaży) felg, akumulatorów nie tylko dla samochodów osobowych, lecz także dla aut dostawczych i ciężarowych.

Comments are closed.