ul. Powstańców WLKP. 48 62-030 Luboń k/Poznania
tel. 61-813-12-46 tel./ fax. 61-813-02-41

O nas | Wulkanizacja

Firma Przedsiębiorstwo Handlowe POL- AGRI powstała w 1991r. Pierwotnie siedziba firmy mieściła się na ulicy Bocznej w Luboniu. Z początku firma specjalizowała się w handlu oponami do pojazdów osobowych i maszyn rolniczych . Oferta uzupełniana była o paski klinowe, łożyska oraz inne mniejsze elementy eksploatacyjne. W 1993r. firma zmieniła lokalizacje i znacznie rozszerzyła działalność m.in. o serwis ogumienia pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego.

Tanie opony - zamienniki opon

Szukasz profesjonalnego serwisu samochodowego, w którym znajdziesz tanie opony oraz zamienniki opon? Trafiłeś idealnie! Pol-Agri to przedsiębiorstwo handlowe, które zajmuje się głównie handlem opon. Firma działa od ponad dwudziestu lat. Jej siedzibą jest Poznań. Przez lata rozwinęła swoje usługi na szeroką skalę i teraz cieszy się zaufaniem klientów. Chce jednak poszerzać swoją działalność, dlatego też ciągle zmienia swoją lokalizację, aby powiększyć przestrzeń magazynową, w której przechowywane są wysokiej klasy opony. W firmie pracują doświadczeni fachowcy, którzy wiedzą jak doradzić klientom, aby byli zadowoleni i świadomi usterek samochodowych. Pol-Agri Poznań specjalizuje się także w ustawianiu geometrii pojazdu oraz zbieżności poprzez profesjonalną analizę komputerową.

Zamienniki opon oraz tanie opony to coś, czym możemy się pochwalić. Jednak same zamienniki nie są w stanie sprawić, aby nasz samochód był sprawny i bezpieczny. Dlatego proponujemy także akumulatory, naprawę felg, drobne naprawy techniczne, pompowanie azotem. To wszystko wykonasz u nas szybko, sprawnie i bez zbędnych kosztów. Poza tym zajmujemy się także wymianą klocków, filtrów oraz oleju. Tym, którzy współpracują z nami od lat - dziękujemy. Natomiast zapraszamy nowych klientów. O naszym profesjonalizmie oraz miłej obsłudze świadczy certyfikat Michelin 2011. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, które są dokładnie opisane na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dobrze przeprowadzona wulkanizacja jest podstawą trwałych, wytrzymałych i w pełni funkcjonalnych opon. Poznań i okolice posiada wiele zakładów świadczących takie usługi. Warto jednak wybierać te sprawdzone i autoryzowane punkty, w których dużą wagę przykłada się do asortymentu, doświadczenia pracowników i odpowiedniego parku maszynowego. Wielu klientów i ekspertów poleca nasz serwis (co potwierdza m.in. uzyskany Certyfikat MICHELIN 2011). Działamy od 1991 roku i stale się rozwijamy dla naszych klientów. Naszą specjalnością jest profesjonalna wulkanizacja opon na ciepło do wszystkich typów pojazdów, a także napełnianie opon rolniczych i przemysłowych specjalnym płynem mającym zastosowanie w przemyśle budowlanym i upraw rolniczych.

Ponadto oferujemy naszym klientom profesjonalny serwis (wymianę opon, wyważanie kół, konserwację). Co nas wyróżnia? Imponujący wybór ogumienia najlepszych producentów (m.in. Michelin, Dębica, GoodYear, Continental, Bridgestone, Kleber, Dunlop, Kormoran, Fulda, Yokohama, czy Hankook). Pracujemy na nowoczesnych maszynach, a naszą siłą jest stabilny i bardzo dobrze wyszkolony zespół (specjaliści w branży samochodowej i oponiarskiej). Dzięki dogodnej lokalizacji i świetnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć wielu klientów (Luboń, Poznań i okolice). Pamiętaj, wulkanizacja wymaga nie tylko dobrego sprzętu, ale również fachowej obsługi. P.H. POL-AGRI da Ci to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.